• Telefón: 02/800 800 80
  • info@gdpr-slovensko.sk

Spoločnosť MetaCompliance, ktorá sa zaoberá kybernetickou bezpečnosťou vytvára v Londonderry 70 pracovných miest s investíciou 4,5 milióna libier. MetaCompliance vyvíja softvér, ktorý firmy používajú na minimalizáciu rizík počítačových útokov a chce rozšíriť svoje podnikanie na nové trhy v USA a Európe.

Generálny riaditeľ Robert O’Brien povedal: „Zaznamenali sme prudký globálny nárast dopytu po výrobkoch a službách v oblasti kybernetickej bezpečnosti, najmä od zavedenia GDPR.“

Agentúra Invest Northern Ireland ponúkla podporu novým pracovným príležitostiam vo výške 695 000 libier. Taktiež podotkla, že toto pracovné rozšírenie prinesie miestnemu hospodárstvu 1,9 milióna libier ročne. O’Brien uviedol, že podpora spoločnosti Invest Northern Ireland je základom neustáleho rastu ich spoločnosti tak, aby zodpovedala dopytu po produktoch kybernetickej bezpečnosti.

John Hood z Invest Northern Ireland spomenul, že nové pracovné miesta umožnia spoločnosti MetaCompliance stavať na svojom predchádzajúcom úspechu a pomôcť spoločnosti rozšíriť jej pôsobenie na severozápade, na trhu s kybernetickou bezpečnosťou a na nových trhoch.

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude publikovaná . Povinné polia sú označené

First Name*
Subject*
Email*
Your Comments